Kurumsal
...................................................................................................................................................................................................................................
Nurhak İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1999 yılında firmamızın kurucuları Karip ve Ali Can Topal kardeşlerin girişimleriyle ilk olarak konut sektöründeki çalışmalarına başlamıştır. Estetik proje, kaliteli malzeme ve işçilik, zamanında teslim, her biten yapıdan sonra daha iyi sonuçlara ulaştıracak metodu ve teknolojiyi uygulamak Nurhak İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd Şti için birinci prensip olmuş ve bu prensipli çalışmayla bugün inşaat sektöründe kendine yer edinmiş, kalite ve güvenin simgesi olmuştur.

HİZMET VE FAALİYET ALANLARI
Nurhak İnşaat firması aşağıda yazılı konularda her türlü proje, inşaat hizmetleri vermektedir.
Alt Yapı Projeleri (İçme Suyu, Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Arıtma tesisleri)
Üst Yapı Projeleri (Otel, Alışveriş Merkezi, Özel Konut, İnşaatı,Villa dekorasyonları, Askeri tesis inşaatı)
Günümüzde ısı yalıtımı için önemli bir çözüm olan mantolama, binaları en iyi şekilde koruma altına almaktadır. Her türlü konutun, çok katlı binaların ücretsiz keşfi yapılarak mantolamada daha etkin çözümler sunulmaktadır.

MİSYON/VİZYON
Çalışmalarız esnasında müşteri memnuniyetini esas almak üzere karşılaştığımız problemlere, getirilen mevcut çözümleri daha da geliştirmek için yeni fikirler üretmek
Kalite düzeyini sürekli arttırmak
İnşaa etmenin bir sanat dalı olduğunun bilinci ile bizden sonrakilere kalıcı eserler bırakmak için detaylarda yoğunlaşmaktayız.
 
 
 
Copyright © 2009 Nurhak İnşaat Gıda Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.
tasarım  ANATOLE